خانه / سوالات متداول آپلود فایل

آپلود چیست؟

چطوری آپلود کنم؟

کافیست فایل ها یا تصاویری را که میخواهید آپلود کنید به درون کادر آپلود در صفحه ی اصلی بکشید یا با زدن دکمه ی انتخاب آنها را از کامپیوتر یا موبایل یا هر دستگاه دیگری که در حال مشاهده سایت هستید انتخاب کنید و پس از انتخاب همه  ی فایلهای مورد نظر دکمه ی آپلود را بفشارید.

بعد از انتخاب فایلها میتوانید تعیین کنید آنها چه مدت در سایت نگهداری شوند که این مقدار بطور پیش فرض روی 6 ماه میباشد اما میتوانید آنرا بین 1 روز تا یکسال تنظیم کنید.

چرا باید در سایت عضو شویم؟!

عضویت در سایت الزامی نیست اما مزایای ویژه ای دارد که میتوانید از آنها بهرمند شوید.

مزایای عضویت در آپ اینجا:

  • امکان حذف فایلها در هر زمان
  • کسب درآمد از دانلود فایل هایتان
  • گذاشتن رمز روی فایل ها 
  • آپلود فایل ها بصورت خصوصی
  • ساخت پروفایل حرفه ای و پوشه  و اشتراک گذاری آسان آن

چگونه فایل ها را حذف کنم؟

برای حذف فایلها باید در سایت حساب کاربری ایجاد کنید و هر زمان با ورود به حساب کاربری خود و در قسمت مدیریت فایها میتوانید آنها را حذف کنید.

 

چطوری روی فایل ها رمز بگذاریم ؟

برای رمزگذاری روی فایلهای آپلود شده باید در سایت عضو باشید و هنگام اپلود رمز گذاری کنید یا اینکه بعدا میتوانید از پنل مدیریت رمز فایلها را تغییر دهید.

 

کسب درآمد چگونه است؟

شما به ازای هر بار که فایل شما توسط افراد دیگر دانلود میشود میتوانید درآمد کسب کنید . به این منظور باید در سایت عضو باشید و قسمت کسب درآمد بصورت خودکار برای شما همزمان با عضویت فعال خواهد شد. بعد از اینکه موجودی حساب  شما به حد معینی رسید میتوانید از آن برای ویژه کردن حساب کاربری خود استفاده کنید یا اینکه درخواست واریز به کارت بانکی بدهید که برایتان واریز شود.

 

هر سوال دیگری داشتید می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما از ما بپرسید.